Přenos dat probíhá rychlostí zvuku
Uživatelé mezi sebou komunikují tímto způsobem tak dlouho a v takovém rozsahu, dokud nejsou předány všechny potřebné informace. Na rozdíl od většiny konkurenčních sociálních sítí není délka jednotlivých příspěvků omezena.
Prioritou je dostupnost
Přestože jde o technologický průlom, Microsoft pro rozjezd sítě stanovil překvapivě nízké zaváděcí ceny – za jedno anglické slovo zaplatí „odesílatel“ (v síti Speech je uživatel definován termínem mluvčí) jeden americký cent. Slova vulgární, urážlivá a latinská přijdou na centy dva. Při hovoru k více příjemcům bude možné použít multilicenční sazebník. Pro náročnější uživatele je připravena verze Speech Premium, která po instalaci do mobilního telefonu nabídne menu s interaktivním logopedem, vizážistou a PR manažerem. Tento prémiový balíček uživateli pomůže oslovit i vzdálenější účastníky na síti a vylepší jeho osobnostní profil.
|
ale už nositel Nobelovy ceny za fyziku ve svých pamětech popisoval jak luštil nějakou sociologickou knihu, kde se psalo: členové sociální komunity získávají informace prostřednictvím vizuálních informačních kanálů.
Ke zřízení nové sítě vydal prohlášení OSA. Vzhledem k revoluční technice přenosu a omezeným možnostem kontroly bude zaveden nový způsob placení autorských poplatků.Každý uživatel bude platit měsíční paušál odvozený od teoretické propustnosti sítě. Vědecká komise při OSA spočetla propustnost na 2592000 slov měsíčně. Jelikož prakticky každé slovo už vyslovil někdo před vámi, má OSA svaté právo na tento poplatek. Ostatně i Evangelium sv.Jana potvrzuje, že:,, Na počátku bylo SLOVO a to slovo bylo u Boha a Bůh bylo to slovo.“ Takže licence od Microsoftu opravňuje pouze k vlastnictví koncového zařízení (terninálu) ale k jeho používání musí mít uživatel u sebe potvrzení formátu A3 (nepřekládat) o zaplacení poplatku pro OSA. Pokud vlastník terninálu nebude mít potvrzení u sebe, musí mít terminál ucpaný certifikovanými špunty vybavenými štítkem energetické náročnosti. Špunty musí být přilepeny certifikovaným Kanagomem. Při nedodržení těchto nařízení bude vlastník trvale odpojen od sítě a bude mu udělena pokuta 500000 Kč,-
Číňané o týden nato připravili vlastní alternativu pojmenovanou ZPí-či. Hovoří se podobně, akorát jiným otvorem.
Pokud to zaštiťuje Thomas a Dieter, pak to musí být skutečně něco. Do Speeche se samozřejmě taky hned připojím.
Nová služba mě přílíš nenadchla. Prostředí je podle mého názoru dosti fádní. Jediná novinka oproti FB místo zdviženého palce na „olajkování“ je zdvižený prostředník, což je dle mého názoru inovací jen naoko. Navíc když jsem se náhodných uživatelů zeptal jak jsou spokojeni službami „Speeche“ většinou jsem se setkal s dosti negativní reakcí. Je ovšem možné že jsem neměl správnou výslovnost pro název služby.
A cikáni si udělají síť Dykmoreželezo
Doufám že se této sítě nechopí naši mobilní operátoři. Určitě by zavedli víkendové balíčky a po prvním slově by naúčtovali rovnou 60, po prvních 60 slovech by účtovali po 30 slovech.
Cetl jsem ‘slonech’ a porad to davalo smysl
Chtělo by se mi volat PRVNÍÍÍ, ale musím říct: jděte do zadele.
Prý překvapivě nízké zaváděcí ceny. Microshit může být levný pro Amíky, ale ne v Česku. Laskavě ten článek stáhněte, než ho objeví moja. Sem se stopkama v ruce spočítal, že by řádově v hodinách zruinovala náš měsíční ropočet. To radši začnu chodit do herny, tam se dá občas vyhrát.